Beğen 9

Erkek Arayan Bayanlar İstanbul

İstanbul Erkek Arayanla Kadınlar

Erkek Arayanlar bayanlar istanbul sitemiz arkadaşlık ilan sitesi olmak üzere tamamen ücretsizdir. arkadaşlık ilanı vererek sizlerde aradığınız arkadaşı bulabilir ve mutlu bir yuva kurabilirsiniz.

kız numaraları

Erkek Arayanlar Arkadaşlık sitelerinde dikkat edilmesi kurallardan biriside güvenli olup olmamasıdır sizler ilan verdiğinizde sizleri bir çok erkek ve kadın arkadaşlar arayacağını ve dikkatli ve kibar nazik konuşacağınızdan emin olmalısınız çünkü yeni tanışacağınız bir insanda ilk konuşma çok çok önemlidir.

Arkadaşlık ilanı nasıl veririm ?

Eğer sizde arkadaş arıyorum diyorsanız hemen ücretsiz arkadaşlık ilanı ver sayfamızdan ilanınızı verip beklemelisiniz; ilanınız ne kadar çok uzun ve özgün olursa bir o kadar çok telefon alabilirsiniz.

Arkadaşlık ilanı verirken yaşınız yaşadığınız şehir veya medeni haliniz çok önemlidir, ayrıca karşı taraftan beklentilerinizide yazmayı unutmayınız.

Erkek Arayan

Kadın İlanlarında Telefon Numaraları

Kadın İlanlarında Telefon Numaraları ararken dikkat etmeniz bazı hususlar vardır; bunlara dikkat etmeniz gerekmektedir.

Kadın İlanlarında Telefon Numaraları Eğer kadın numarası arıyorsanız bir arkadaş arıyorum sitemizden tamamen ücretsiz bir şekilde üyelik sistemi olmadan kadın numaraları bulabilirsiniz.

Yorumlar

  1. serkan dedi ki:

    serkan 544 4405319
    Ben Serkan uzun boylu sportif atletik. sevecen biriyim bayan arkadaş arıyorum 544 440 5319 n.olur Antep Maraş Hatay Osmaniye islahiykilis yada heryer

Yorum Yaz

ikinci el saat alan yerler