18 yaş üzeri reşit olan kullanıcılar için hazırlanmıştır.
Beğen 1

Maddi Destek karşılığı romantik görüşme

Merhaba ismim Aylin 30 yaşındayım

Maddi destek karşılığında görüşme yapmak istiyorum.

otelde , kesinlikle prezervatif kullanarak ve 2000 lira karşılığında görüşmek istiyorum.

SADECE KADIKÖY Bu lokasyon dışında herhangi bir yere gelmeyeceğim, eve kesinlikle gelmeyeceğim.

Sıcakkanlı, neşeli birisiyim, beraber içki içmeye, eğlenmeye, sevgili tadında sevişmeye açığım. yazdığım ufak tefek şartlarda esneklik yapmayacağım,

Kadıköyde otelde görüşme yapmak, düzgün bir otel tutmak (temiz,sıcak)

2000 lira destek

kondomla korunmak – kişisel değil evrensel

bunlar uygun değilse lütfen hiç yazmayın

Ayrımcılık sevmeyen birisiyim, beklentilerimi karşılandığı ve saygı olduğu müddetçe her cinsiyet, cinsel eğilimden insan ve engelli bireyler de yazmaktan çekinmesin lütfen

Kadınla erkeği eşit görmeyen insanlar da yazmasın, çağdışı buluyorum, keyifli geçmesi gereken bir zamanı bunları tartışarak harcamak istemiyorum.

Bir tane boy, senin yüzünü gördükten sonra da bir tane yüz fotoğrafı paylaşacağım. Tanıdık çıkarsak bunu önce benim bilmemin ikimiz için de daha güvenli olacağını anlamayacak ne var?

Süreç şöyle işleyebilir, mailleşir beklentilerimizi konuşuruz randevulaşmaya karar verirsek telefondan haberleşir ve otelde ya da otel çevresinde buluşur bir şeyler içeriz. Özel hayatıma karıştırmam, özel hayatınıza karışmam. Randevumuzun keyifli geçmesi ve karşılıklı beklentilerimizin karşılanması dışında bir emeğim olmaz. Keyifli bir randevu benim için sohbeti, müziği, sevişmeyi içeriyor. 3-4 saat zaman geçirebiliriz. Eğer arayışlarımız uyuşuyorsa  adresine mail atabilirsiniz. Buradan mesaj atsanız da size mail adresimi atacağım.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

ikinci el saat alan yerler